3/06/2016

waiting for spring

Witajcie kochani, już prawie wiosna! Jedynie w górach ostało się jeszcze trochę śniegu. Z każdym kolejnym dniem dni stają się coraz to dłuższe, a więc wzrasta energia do działania. W ostatnim czasie rozpoczęłam tworzenie albumu 2015 (w końcu nadeszła jego pora). Kilka najbardziej zapamiętanych wspomnień, zawsze warto mieć blisko siebie, aby móc do nich powracać.
Dodatkowo zdałam sobie sprawę, że w zeszłym roku o tym samym czasie udało mi się odwiedzić kilka ciekawych miejsc. Natomiast na dzień dzisiejszy w nowym roku najdłuższa trasa zakończyła się w Katowicach. Mam nadzieję, że początek przygód dopiero się rozpocznie. Na obecny moment mamy już kilka wakacyjnych planów, także jeśli nic się nie zmieni, zabierzemy Was w całkiem ciekawą podróż poza granice naszego kraju.

Dzisiejszy outfit, w górskiej scenerii. Cudowne widoki, które idealnie prezentują naszą marcową propozycję. Ewelina zaprezentowała brązowe spodnie w połączeniu z futrzaną kurtką. Dodatkowo dłuższy szal, który współgra z całością stylizacji, a co więcej chroni nas przed niepożądanym przeziębieniem. Taki strój świetnie nadaje się na wyjścia ze znajomymi, bądź wiosenny spacer.
Futrzana kurtka: C&A     Spodnie: C&A     Bluzka: C&A     Botki: KORNECKI     Torebka: GUCCIBrak komentarzy:

Prześlij komentarz