1/02/2016

pink zone


Witajcie kochani, obecnie zima znikła z horyzontu. Pomimo bardzo mroźnych dni, nasze zdjęcia wyglądają jakby były z okresu października czy też listopada. Dla przypomnienia zeszłoroczny styczniowy wpis w trochę śnieżnym klimacie FROZEN. Początek nowego roku rozpoczęłyśmy na zdjęciach w górskich terenach tuż przed zachodem słońca. Mamy nadzieję, że rok 2016 przyniesie Wam wiele nowych pomysłów oraz cudownych chwil!
Do tej pory nie możemy uwierzyć, że wczoraj przekroczyliśmy próg nowego roku. Dziękujemy za to, że byliście z nami w zeszłym roku oraz mamy nadzieję, że pozostaniecie na dłużej. W tym roku na blogu planujemy kilka zmian, chcemy dzielić się z Wami mnóstwem inspirujących stylizacji oraz rozwijać nasze miejsce w sieci w coraz to bardziej profesjonalnej odsłonie.

Temperatury jakie nam towarzyszą w ostatnich dniach nie pozwalają nam na zwyczajny outfit z lekką ramoneską.. Prezentowana przez nas propozycja na styczeń to grubszy pasiasty sweter, idealny na mroźniejsze dni, przedstawiony, również TUTAJ. Dodatkowo ciepła, dłuższa, zimowa kurtka. Oczywiście nasz zimowy must have komin, który jest doskonałym połączeniem z różowymi eskimoskami. Całość dopełniają często pojawiające się we wcześniejszych wpisach dodatki. 

Kurtka: TABOO       Sweter: RESERVED       Eskimoski: CZASNABUTY       Spodnie: BERSHKA       Komin: SINSAY 

Karolina&Ewelina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz