1/18/2016

my grandma's fur coat


Witajcie Kochani! Coraz to rzadziej możemy dzielić się z Wami naszymi propozycjami stylizacji... niestety. Spowodowane jest to kilkoma czynnikami, jednak przede wszystkim czasem. Obecnie często mijamy się z siostrą w ciągu dnia. Dodatkowo Ewelina rozpoczęła już od grudnia przygotowania do matury, która już w maju! Matura zbliża się wielkimi krokami, natomiast u mnie równie napięty grafik, w związku z obroną pracy dyplomowej, która już tuż tuż. Nie znaczy to jednak, że jest to ostatni wpis jaki zamierzamy opublikować! Na pewno nie! Dlatego śledźcie naszego bloga, ponieważ w każdym momencie nowy wpis może się pojawić :)

Dodatkowo zapraszamy serdecznie na naszego instagrama (@ev.vlin), którego staramy się prowadzić na bieżąco i tam każdego dnia możecie obserwować nasze poczynania. 

Pora na zdjęcia już w pełnej zimowej scenerii! W końcu śniegu mamy pod dostatkiem. Pomimo obecnych mrozów cieszymy się, że za oknem taka cudowna zimowa aura. Nasza dzisiejsza propozycja to połączenie futra z czerwienią. Jako dodatek do futrzanego płaszcza często stawiamy na skórzane rękawiczki. Dzisiaj jednak postawiłyśmy na te z motywem śnieżynek, które są idealnym połączeniem z prezentowaną przez nas czerwoną bluzką. W zimowym outficie nie może zabraknąć ciepłych rękawiczek oraz nakrycia głowy. Takie dodatki tworzą niezwykłą stylizację w kilka chwil. Do całości koniecznie warto podkreślić usta mocną czerwoną szminką

Spodnie: BERSHKA       Bluzka: ORSAY       Botki: CZASNABUTY       Rękawiczki: H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz