12/17/2015

urodziny bloga | konkurs


Rok! Dokładnie rok i jeden dzień prowadzimy wspólnie tego właśnie bloga. Ale ten czas ucieka. Kilka dni temu przeglądałyśmy wpisy z początków naszego blogowania. Szczerze powiedziawszy od tamtego czasu wiele się zmieniło. Blog przyniósł nam wiele radości, uśmiechu i mnóstwa czasu spędzonego razem na sesjach zdjęciowych.
Mimo tego, że czasem bywały chwile zwątpienia oraz demotywacji to jednak za każdym razem po stworzeniu każdego kolejnego wpisu oraz kliknięciu publikuj od razu wzrastała moc pozytywnej energii, która motywowała nas do dalszej pracy. Cieszymy się, że obecnie możemy obchodzić rok! Jest to jeszcze mały staż jeśli chodzi o świat blogosfery jednak cały czas chcemy dzielić się z Wami mnóstwem stylizacji, pomysłów, inspiracji. Dlatego też dziękujemy Wam za odwiedzanie naszego bloga oraz każdy komentarz! Jest nam bardzo miło kiedy udzielacie się pod wpisami, wtedy wiemy, że jesteście.


Dziś przygotowałyśmy dla Was coś więcej niż tylko wpis. W związku z tym, że nasz blog dokładnie wczoraj obchodził swoją rocznicę mamy dla Was mały konkurs. Nie musiałyśmy długo myśleć nad tematem przewodnim. Oczywiście jako, że większość naszych wpisów to strefa stylizacji. Mamy dla Was propozycję stworzenia ŚWIĄTECZNEJ STYLIZACJI można to interpretować w różnoraki sposób. Zależy nam przede wszystkim na waszych pomysłach. Przykładowo: zdjęcie z sweterku świątecznym na tle choinki. Liczymy na Waszą pomysłowość! Osoba, której stylizacja zrobi na nas największe wrażenie otrzyma: cudowną zimową czapkę firmy 4F, sól do kąpieli z nutą pomarańczy oraz cynamonu (idealne świąteczne połączenie), kremowy żel pod prysznic (miód, mleko), oraz dwie cudowne świeczki z motywami gwiazdek. Uczestników prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

  Regulamin konkursu:  KLIKZ niecierpliwością czekamy na Wasze pomysły. Stworzone stylizacje należy przesyłać na naszego e-maila blogowego: evvlin.blog@gmail.com 

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału J 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz