12/13/2015

furry vest

Witajcie, czas do Świąt Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami. W takim razie gdzie podział się śnieg? Nasz dzisiejszy outfit w żadnym stopniu nie wskazuje na grudzień. Prezentowana przez nas futrzana kamizelka w połączeniu z naszym czarno-białym ulubieńcem idealnie sprawdziła się przez kilka ostatnich trochę słonecznych dni. Tego typu kamizelki dodają ekstrawagancji oraz odrobiny luksusu do naszego stroju. Pasuje ona niemal do wszystkiego zawsze wywołując spektakularny efekt. Oczywiście przeciwnicy futer mogą być spokojni. Obecnie większość tego typu futer jest w całości ekologiczna.

Futra oraz wszelkiego rodzaju futrzane kamizelki ciągle w czołówce trendów jesienno-zimowych. Kamizelka sama w sobie jest o tyle cudowna, że można łączyć ją na różne sposoby. Z bluzką na elegancko, ze skórzaną kurtką, sukienką, ciepłym swetrem czy też koszulą i dżinsami. Może nam towarzyszyć nawet przez cały rok. Za każdym razem w innych kombinacjach. Dzisiaj postawiłyśmy na prostotę z białą bluzką, czarnymi spodniami z wysokim stanem, dużą pojemną torbą oraz cudownymi botkami. 

Przepiękny naszyjnik z motywem śnieżynki urzekł nas w okresie przedświątecznym. Nie mogłyśmy oprzeć się jego zakupowi. Teraz towarzyszy nam prawie każdego dnia i zapewne zobaczycie go jeszcze w nie jednej stylizacji.

Naszyjnik: SOTHO


Futrzana kamizelka: RESERVED       Bluzka: H&M      Botki: CZASNABUTY      Torba: H&MBrak komentarzy:

Prześlij komentarz