12/08/2015

brown shirt

Witajcie, mamy nadzieję, że mikołajki spędziliście w dobrej atmosferze oraz, że czas przygotowań do Świąt przebiega pozytywnie. W zeszłym tygodniu trochę pochłonęła nas praca. Oczywiście pamiętamy o Was oraz o nowych propozycjach na grudniowe stylizacje. Dodatkowo jesteśmy w trakcie tworzenia pewnego rodzaju listy pomysłów na prezent świąteczny dla niej i dla niego, która pojawi się końcem tego tygodnia. Dzisiaj prezentujemy brązową koszulę, którą można łączyć na różne sposoby. U nas szykownie ze spódniczką, brązowymi botkami oraz z dodatkiem kapelusza dla wyróżnienia się spośród tłumu.
Wiele kobiet stawia na prostotę połączeń jeśli chodzi o koszule. Często są to dżinsy, koszula oraz żakiet. Jakkolwiek jej nie połączymy zawsze sprawia wrażenie pewnego rodzaju profesjonalizmu. Idealnie sprawdzi się do pracy, na spotkania, uczelnię. Koszule mają to do siebie, że dobrze wyglądają zarówno na nastoletnich dziewczynach jak i naszych babciach. Zawsze odnajdziemy fason, który będzie pasował do naszego charakteru.

Koszulę tą kupiłyśmy w zeszłym sezonie. Jednak w ofercie stradivariusa na dzień dzisiejszy jest bardzo podobna, w innym kolorze, równie cudowna: LINK

Koszula: STRADIVARIUS


Dzisiejszy outfit próbowałyśmy sfotografować już w zeszłym tygodniu, niestety towarzyszył nam tak silny wiatr, że za każdym razem w momencie kiedy Ewelina założyła kapelusz.. wiatr zabierał go w różne kierunki. Powtórzyłyśmy więc naszą sesję kilka dni później, także mamy nadzieję, że pogoda nie będzie naszym sprzymierzeńcem w kolejnych prezentowanych przez nas zestawach. 

Kurtka: TABOO       Spódniczka: SZACHOWNICA       Kapelusz: C&A


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz