11/15/2015

my striped sweater

Witajcie w ten pochmurny, deszczowy dzień. Patrząc wstecz na ostatnie dni możemy zastanawiać się nad codziennością jaka nas otacza. Ciężko obojętnie i bez jakichkolwiek przemyśleń przebrnąć przez to wszystko co wydarzyło się w piątkowy wieczór w Paryżu. Pokazuje nam to jak życie może zmienić się z dnia na dzień. Wychodząc z domu nigdy nie mamy pewności czy do niego kiedykolwiek wrócimy. Smutno słuchać informacje, że w Europie nie możemy czuć się już bezpiecznie... wiele myśli nasuwa mi się w tym temacie.. jednak wierzę w to, że dobro przezwycięży zło jakie szerzy się na świecie.  

Prezentowana przez nas stylizacja to akrylowy ciepły sweter w czarno-białe paski. Ten niezbędny element   jesienno-zimowej garderoby nie tylko świetnie wygląda ale również chroni nas przed niepożądanym przeziębieniem. Chyba nie ma osoby, która nie posiadałaby żadnego swetra w swojej kolekcji. Oczywiście te kaszmirowe są najchętniej wybierane z racji miękkości, świetnej jakości oraz ciepła. Co nie oznacza, że żaden inny tego nie dostarcza. Nasza dzisiejsza propozycja jest tego przykładem ;)

Sweter udało nam się upolować w czasie promocji jakie oferuje nam Reserved.
Sweter: RESERVED


Mam nadzieję, że po dzisiejszych zdjęciach Ewelina nam się nie rozchoruje, ponieważ poświęciła się całkowicie do pokazania całości outfitu.. mimo chłodnego wiatru i mżawki, które uniemożliwiły nam jakiekolwiek skupienie oraz dłuższą pracę podczas sesji. 

Karolina&Ewelina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz