11/25/2015

Inspiracje | Listopad 2015


Witajcie, ostatnimi czasy myślałyśmy o dodatkowych materiałach, które zostałyby ukazane na naszym blogu poza strefą fashion. Blog sam w sobie jest miejscem gdzie warto rozwijać swoje zainteresowania i pokazać to co nas niekiedy intryguje, sprawia, że zmieniamy do czegoś podejście. Często przeszukując internet natkniemy się na ciekawe linki, związane nie tylko z ubiorem ale również podróżami, pomysłami DIY czy też filmikami, które nas zainspirowały. 

Wiele osób tworzy tablicę inspiracji. Niedawno sama doświadczyłam zajęć z tego zakresu. Ma to na celu zbiór materiałów wszelkiego rodzaju, które łączą się ze sobą, na końcu tworząc jeden wielki kolarz naszego pomysłu, który w przyszłości dla przykładu może stać się nową marką odzieży bądź perfum.
Inspiracje nie muszą mieścić się na kartce A3 czy też zagospodarowanej ścianie marzeń. Teraz mamy takie ułatwienie, że wszystko możemy przechowywać w sieci. Dlatego i my posłużymy się naszym blogiem do tego celu, aby po kilku latach móc przypomnieć sobie co w tych czasach było dla nas natchnieniem, a obecnie dla Was inspiracją. W zasadzie myślę, że wstęp jest już wystarczająco zakręcony, także nie chcę Was zamęczyć, ponieważ pewnie na nie jednym blogu miałyście/mieliście okazję spotkać się z tego typu postami więc wiecie o co chodzi.

Na dzień dzisiejszy otwieramy naszą wizję miejsca INSPIRACJI, które będzie zbiorem miesięcznych perełek. Mam nadzieję, że całość będzie ciekawa oraz, że znajdziecie coś interesującego dla siebie.  Aby wejść w każdy link wystarczy kliknąć w zdjęcie, które automatycznie przekieruje Was na stronę.

1. 10 najlepszych miejsc jakie warto odwiedzić w okresie zimowym.


Jest to skarbnica miejsc na naszej planecie, która mieści potężną ilość fotografii z wielu zakątków świata.


2. Wspaniała domowa granola od nissiax.


Przepyszna granola bez zbędnych konserwantów. Filmiki od nissiax są zawsze interesujące oraz pokazują nie tylko strefę piękna.. jak sami możecie zauważyć granola w roli głównej.


3. Niesamowita historia cennego talerza. Warto obejrzeć, krótki filmik ( 4min )


Świetny filmik, który miałam okazję obejrzeć jakieś dwa lata temu. Myślę, że obrazuje on punkt kulminacyjny naszego życia. Pokazując co tak na prawdę jest najważniejsze. Polecam.


4. Darmowe czcionki z Font Squirrel


Zbiór świetnych czcionek, gdzie nie musimy się martwić podczas projektowania, że używamy czegoś nielegalnie. 


5. Instagramowy profil 

Bardzo fajny profil na instagramie, który prowadzi Morgan z Arizony. Jej największą pasją jest wspinaczka po górach, którą od młodych lat przekazuje swojej kilkuletniej córce.

Pozdrawiamy
 Karolina&Ewelina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz