10/05/2015

with hat

Witajcie, weekend przyniósł nam sporą ilość słońca. Co za tym idzie, nowy outfit oraz serię mnóstwa zdjęć. Cieszę się niezmiernie, że mogłyśmy w tak świetny sposób spędzić sobotnie przedpołudnie w tak cudownym miejscu. Początkowo wydawało się, że temperatura będzie sprzyjała jedynie w połączeniu z płaszczykiem.. jednak po kilkunastu minutach żałowałyśmy, że nie przygotowałyśmy się na bardziej zwiewną i lekką stylizację.

Jesień wiąże się z wyjątkowo zmienną aurą. Kilka dni słonecznych przynosi w następstwie porę deszczową. Zawsze trzeba być przygotowanym na falę zimniejszego powietrza. Dlatego i my idąc tropem jesieni starałyśmy się dostosować do tej właśnie chwili. 

Płaszczyk idealnie współgra z wysokimi kozakami. Kapelusz, duża pojemna torba, mocne okulary.. są najlepszym uzupełnieniem całości naszego 'outfitu'. Kolory wiśni nie tylko górują na wybiegach. Kolor sam w sobie jest idealny na okres październik/listopad. Sama jestem jego fanką.

* co ciekawe to fakt, że na powyższym zdjęciu słońce padało w pewien bardzo interesujący sposób.. chyba jest to pierwsza moja sesja, na której kolor włosów Eweliny został zmieniony na rudy.

Wspaniałe beskidzkie tereny. Coś czuję, że warto przygotować jesienny piknik.. zabrać koce oczekując na zachód słońca. 

Niesamowite w tym wszystkim jest to jak tak łatwo dostępny dodatek - kapelusz, jest w stanie przekształcić prosty strój w coś naprawdę wyrafinowanego. 

Kapelusz: C&A       Płaszczyk: STRADIVARIUS       Okulary: NEW YORKER

~Karolina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz