10/19/2015

Plum LIPS

Witajcie, dni stały się coraz krótsze, mniej słoneczne co sprawiło, że zmagamy się w małą produktywnością na naszym blogu. Jednak październikowa chandra odchodzi w niepamieć z każdym kolejnym dniem. Nasza propozycja na dziś? Jak sam tytuł wskazuje Plum LIPS.. wyjątkowo podporządkowałyśmy całość, właściwie pod kolor "śliwkowej" szminki. W zeszłym tygodniu poszukiwałyśmy szminki w kolorze bordo, który stał się niedawno bardzo modny oraz pięknie dopełnia całokształt stylizacji jesienią. W czasie poszukiwań zwróciła naszą uwagę ta właśnie szminka, prezentowana przez nas w dzisiejszym 'outficie'.

Można powiedzieć, że odgrywa ona główną rolę w całości. Jeszcze rok temu nie byłyśmy przekonana do takich kolorów.. zazwyczaj wybierałyśmy kolory pomadek bardziej dopasowane do kolorystyki ust. Jeśli przymierzamy się do tego typu mocniejszych odcieni ust. Lepiej komponują się one z minimalistyczną paletą kolorów naszych ubrań.  

Minimalizm naszej stylizacji prawie Total Black ostatnio stał się bardzo modny. Bardzo często w naszych propozycjach jesiennych pojawiają się kolory bazowe: czarny, biały. Jednak powoli staramy przełamywać tego typu kolorystykę i w przyszłym tygodniu pokażemy coś bardziej radosnego, żywszego oraz idealnego dla każdej sylwetki.

Spodnie: SINSAY       Torebka: JENNIFER       Kurtka: TABOO       Bluzka: H&M

Pozytywne zaskoczenie

Dodatkowo bardzo pozytywnie zaskoczył nas fakt, że nasza stylizacja znalazła się na Domodi na, głównej stronie serwisu. W dziale "blogerki inspirują". Świetna sprawa! Bardzo nam miło.
Takim pozytywnym akcentem pozdrawiamy Was serdecznie! Spokojnego tygodnia :)

~Karolina&Ewelina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz