9/14/2015

Przemyślane

Ostatnio natchnęło nas na przemyślenia związane z tematyką na naszym blogu. Idąc tym tropem stwierdziłyśmy, że najlepszym rozwiązaniem byłoby skupienie się na jednej tematyce. W związku z tym będę jeszcze konkretnie dopracowywać wszelkie pomysły. Mam nadzieję, że już końcem września będziemy mogły rozpocząć pracę nad stworzeniem własnej strony. 

Konkretnie chciałyśmy skupić się przede wszystkim na modzie, trendach oraz własnym stylu. Dodatkowo stworzyć portfolio z naszą autorską fotografią. Pomysłów jest dość sporo, natomiast czas ich realizacji przeciąga się w związku z lekkim brakiem doświadczenia z wdrażania stron internetowych. Na szczęście jesteśmy już na dobrej drodze także mam nadzieję, że już niedługo będziecie mogli zobaczyć nową odsłonę naszego bloga. 

Zdjęcia pochodzą z pobytu w jednej z kawiarni w Pszczynie.

Oczywiście nie mogłam powstrzymać się z wrzuceniem kilku zdjęć z ostatnich pokazów mody w galerii SFERA w Bielsku-Białej. W czasie pokazów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt: "Z fejsa na billboard" w którym spośród 80 uczestniczek, Ewelina zdobyła 1 miejsce! :) Z czego jestem bardzo dumna. Cieszę się ogromnie! I oczywiście gratuluję jeszcze raz tak wspaniałej nagrody i najwyższego miejsca.  

Dosłownie w ostatniej chwili, tuż przed zakończeniem wysyłania zgłoszeń, Ewelina zdecydowała się na udział. Każdy następny etap był bardziej emocjonujący. Chociaż jak to nasza zwyciężczyni określiła na scenie: "Najtrudniejszy według niej był etap 2 czyli casting". W etapie 3 (sesji zdjęciowej) czuła się jak ryba w wodzie. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na efekty zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Wzięcie udziału było na prawdę wspaniałym doświadczeniem oraz ogromną dawką emocji, szczególnie w momencie ogłaszania wyników. Niekiedy miałam wrażenie, że stresuję się bardziej niż ona na scenie (o czym może świadczyć tak znikoma ilość zdjęć).

Dziękuję, za wszystkie komentarze! Każdy dodany przez Was komentarz od razu motywuje do dalszego działania. Pozdrawiam ;)

~Karolina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz