9/25/2015

Less is MORE

Witajcie w ten pochmurny dzień. Ostatnio stwierdziłam, że w zależności od pogody za oknem, tak kształtuje się mój poranek. Dzisiaj wyglądał on wyjątkowo nieproduktywnie. Bardzo chętnie wykreśliłabym go z całokształtu mojego dnia. Kręciłam się po mieszkaniu i totalnie nie wiedziałam za co się zabrać. Najgorsze jest kiedy ma się sporo pracy, a taki dzień niszczy większość planów jakie miałam do zrealizowania.  

Nie zabrakło jednak czasu na moment fotografii. Bardzo cieszę się, że udało nam się wyjść na zdjęcia w pozytywnej atmosferze. Zapewne już zauważyliście, ale obecnie na ulicach góruje pełen minimalizm. Przechadzając się bielskimi uliczkami napotkałam sporą ilość młodych osób, u których w większości przeważała kolorystyka bieli z czernią. 

Botki: PULL&BEAR

Dzisiaj postawiłyśmy na elegancje w połączeniu z botkami w kolorze jasnego brązu. Duża torba prawdziwej kobiety oraz skórzana kamizelka na chłodniejsze dni. Dodatkowo mocne podkreślenie ust dla przebicia mocy minimalizmu + codzienny makijaż oczu.

Nowy łańcuszek. Pierwszy raz na sesji. Niestety nie wiem dokładnie gdzie został zakupiony. Cudownie się prezentuje, także dziękujemy przyjaciółce Eweliny za tak wspaniały prezent urodzinowy. Łańcuszek ten na pewno będzie towarzyszył nam bardzo często, jako dodatek do wielu stylizacji.

Kamizelka: BONITA       Bluzka: H&M       Spodnie: SINSAY       Torba: H&M   

Minimalizm w tym roku przejął kontrolę. Większość kobiet chce wyglądać modnie, elegancko oraz czuć się pewnie. Połączenie bieli z czernią czyni outfit klasykiem oraz dopasowuje się do każdej kobiety.. nie ważne czy jest brunetką, blondynką o jasnej bądź ciemniejszej karnacji. Kolory te są idealne dla każdego, dlatego też spora część z nas stawia właśnie na nie. 

~Karolina & Ewelina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz