9/22/2015

Autumn | 2015

Już za kilka godzin przywita nas astronomiczna jesień! Do tej pory nie mogę uwierzyć jak szybko minęło tegoroczne, beztroskie lato. Jesień jest dla mnie jedną z ulubionych pór roku. Oczywiście od razu po wiośnie. Uwielbiam piękno spadających liści.. kolory jesieni zawsze były dla mnie czymś magicznym. Jest to idealna pora roku dla fotografów. Dzisiaj jednak nie chciałam dzielić się z Wami moimi przemyśleniami i recenzjami na tematy poboczne. Teraz może trochę o modzie.
Oczywiście jeśli chodzi o strefę Fashion musiałam przede wszystkim skorzystać z porad Eweliny..w końcu to ona jest bardziej wkręcona w trendy świata mody. W związku z tym stworzyłyśmy dla Was coś w stylu zestawienia różnych stylizacji, które zwróciły naszą uwagę w kilku sieciówkach. Sezon jesień/zima zapowiada się całkiem interesująco jeśli chodzi o świat mody. Sieciówki oferują na prawdę świetne kolekcje, także wybór jest spory. 

Na poszczególnych stronkach e-sklepów znajdziecie każdą rzecz z przedstawionych prze nas zastawień, produktów kobiecej garderoby.

W powyższych zestawach, oczywiście nie mogło zabraknąć: kapeluszy, okularów, pasiastych wzorów. Mam nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Was w czasie zakupowego, jesiennego szaleństwa. 

~Karolina & Ewelina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz