6/01/2015

oriental june look


Witajcie, dzisiaj przywitał nas piękny dzień. Wszystko to spowodowało, że wzrosła chęć do działania oraz pozytywny humor. Czerwiec czas zacząć, a więc mam nadzieję, że będzie to piękny miesiąc, pełen pomysłów, ambicji i wspaniałej pogody! 


Prezentowana dzisiejsza stylizacja, trochę odbiega od kolorów wiosny i jasnych barw. Ale i na takie przyjedzie czas, zapewne już niedługo. Bluzka ma swój specyficzny dekolt.. z bardzo orginalnym wycięciem i delikatną stójką. Uwielbiam tego typu szycia, z racji dopasowania oraz elegancji. Dodatkowo uroku dodają piękne kwiaty w kolorystyce różu i bieli. W połączeniu z latekową spódniczką wszystko wygląda szykownie i kojarzy mi się z Japonią.. brakuje jeszcze kimono.

Dodatki, to przede wszystkim mała torebka oraz piękne jasno różowe kolczyli w kształcie kwiatów, które dodają uroku do całości.Buty to niskie koturny dla dodania komfortu stylizacji.


Miszcz drugiego planu + napis Apteka.. nie ma to jak zdjęcie z zaskoczenia.

Pozdrawiam Was ciepło! I życzę udanego dnia dziecka dla wszystkich, nie tylko dla tych, którzy czują się jeszcze dziećmi ;p 

~Karolina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz