5/07/2015

Podsumowanie miesiąca.


Cześć,
Czas podsumowania już trochę po terminie, ale stwierdziłam, że dzisiaj przy takiej pogodzie jaką mam za oknem.. wszystko jest nieprzewidywalne, także podsumowanie 7 maja, będzie czymś wprost normalnym :) Na początek chciałam Was przeprosić za moje braki blogowe, spowodowane tak słabym dodawaniem postów w ostatnim miesiącu. Nie chcę już Was męczyć tłumaczeniami dlaczego tak się dzieje ;p Ale na pewno jeszcze nie raz zrekompensuje to w następnych wpisach.

Maj jest dla mnie miesiącem, w którym powoli zaczyna się wszystko nawarstwiać, sesja tuż, tuż.. ;)
Natomiast na pewno nie zabraknie czasu na chwilę odskoczni z aparatem, co wiąże się z kontynuacją strefy Fashion na blogu, która przecież jest głównym tematem tego bloga.

Dziś chciałam podzielić się z Wami bardziej fotograficznym podsumowaniem.


Początkiem miesiąca czekała Eweline sesja w studio. Niestety mojej lustrzance przyświecał brak lampy błyskowej prawdziwego zdarzenia.


Kilka zdjęć w kolarzu. Pierwsze związane ze studio, w którym działałyśmy.. początkowe sprawdzanie doświetlenia. Następnie nocne zdjęcie w dzień pierwszej, mocnej załamki pogodowej.. czyli czas wyładowań atmosferycznych. Dolne zdjęcia z pobytu na Słowacji: Demianowska Jaskinia Wolności oraz Chopok.


Najczęściej fotografowana modelka.


Modelka w innym wydaniu. Motocyklistka, chętnie pozująca do zdjęć.


Wycieczka na Baranią Górę (1220 m n.p.m). Niestety pogoda nie spisała się najlepiej. Na początku naszej wyprawy, w której towarzyszyła mi moja przyjaciółka z lat gimnazjalnych ;p pogoda zapowiadała się bardzo optymistycznie, niestety, na szczycie istne załamanie chmury.. przez co jakość zdjęć oraz chęć ich robienie zanikła w pełni.W stylu: Słońce gdzie jesteś?Po prawej Ania: największa miłośniczka, górskich wypraw. Dzięki niej zawsze mogę liczyć na coroczną wyprawę w Tatry. 


Czas czosnku niedźwiedziego :) Jakkolwiek to brzmi, smakuje całkiem przyzwoicie. Często dodaję go do kanapek, sałatek z racji wielu wartościowych składników. Zawiera sporą ilość związków siarki co pozytywnie wpływa na układ naczyniowo- sercowy. Zapobiega infekcjom wirusowym, wykazuje właściwości antynowotworowe, wspomaga trawienie. Jego pozytywe zastosowanie można wymieniać w nieskończoność ;p Szczerze polecam, więcej informacji na jego temat znajdziecie w sieci.


Kolejna porcja zdjęć Natalii z bloga o prostocie piękna oraz stylu. 
Współpracy ciąg dalszy.


W poszukiwaniu kreatywności fotografii. Na zakupach. Tatralandi czas - czyli Słowacja w znanym wydaniu.


Kilka zdjęć kwietniowych. Między innymi poszukiwanie tematu pracy inżynierskiej, początki ćwiczeń na siłowni, droga na Słowacje, pierwsze posadzone Bratki, Tatralandia oraz smakowe kawy, które towarzyszą mi każdego dnia po ciężkim dniu na uczelni. Dodatkowo zaopatrzyłam się w sypane herbaty świata. Obecnie przestawiłam się na herbaty zielone. Myślę jeszcze o zakupie kawy zielonej.. spotkałam się z różnymi opiniami, ale wydaje mi się, ze warto spróbować.

Na zakończenie, trochę wiosennych barw czyli pięknie kwitnące Narcyzy w moim ogrodzie. W końcu męcząca nas już od ponad pół roku zima dobiegła końca.


Pozdrawiam Was ciepło i życzę moc uśmiechu na każdy dzień! :)

~Karolina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz