4/12/2015

Lips HANDBAG


Witajcie, w końcu zawitał piękny, kwietniowy weekend. W strefie Fashion trochę nowości. Tej wiosny górują przede wszystkim wzory, wyrazisty styl. Wielu projektantów bazowało na motywach łąki.. nie brakuje kwiatów, świeżości oraz lekkości. Powróciły lata 70-te.. nie obeszło się bez kwiatów oraz hipisowskiej nonszalancji.

Dodatkowo tej wiosny nie zabraknie dżinsu, zamszu, pasiastych wzorów, falbanek, frędzli, kratki. Będzie przeważał styl militarny, sportowy.. Kolorystyka bieli, zieleni, błękitu.
Na blogu nie zawsze będziemy podążali za szykiem dzisiejszej mody. Jednak mam nadzieję, że prezentowany przez nas styl również Wam się spodoba.


Dzisiaj postawiłyśmy na minimalizm. Czarne bawełniane spodnie, czarne klasyczne szpilki, biała elegancka bluzka, złote dodatki oraz czerwono-czarna wyrazista torebka w kształcie ust. Tego rodzaju torebki kojarzą się z projektantką Lulu Guinness, której kopertówki w kształcie ust są znakiem rozpoznawczym wielu jej projektów. Stanowi ona świetny dodatek do wielu stylizacji.Czerwony dodatek idealnie pasuje do białej eleganckiej bluzki. Uwielbiam łączyć klasykę z mocniejszymi dodatkami. 
 Zawsze warto postawić na minimalizm. Wielu kojarzy się on z biurową klasyką, jednak według mnie jest od idealny na każdy dzień.. wieczorne wyjście czy też spotkanie z przyjaciółmi. Na wybiegach pojawiają się stroje od stóp do głów w bieli wiosennej klasyki. Mimo przeważających trendów związanych z mocnymi kolorami oraz kwiecistymi wzorami, możemy zauważyć przewage jasnych barw oraz lekkiego przejaśnienia w nie jednej kolekcji.


bluzka: RESERVED       spodnie: SINSAY       szpilki: ALTERO       torebka: HOUSE       okulary: H&M

Spokojnego tygodnia oraz mocy pozytywnej energii.


~Karolina~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz