3/21/2015

SHARE WEEK 2015


Witajcie. Nareszcie WIOSNA! :) Dzisiaj przybywam z Share Week 2015. Kiedy dowiedziałam się o całej akcji - w momencie pomysł przykuł moją uwagę i stwierdziłam: czemu nie!? ;) Warto podzielić się swoimi propozycjami jeśli chodzi o sferę blogową.. szczególnie, że lista moich ulubieńców jest dość obszerna.
Postarałam się wybrać 3, które bardzo chętnie przeglądam, kilka razy w tygodniu.. z niecierpliwością oczekując na kolejne, świetne wpisy jakie są na nich zamieszczane. Cała akcja organizowana jest przez Andrzeja z bloga JEST KULTURA. Jest to już czwarta edycja tego typu akcji, ja niestety biorę w niej udział po raz pierwszy.Na początek blog Ani. W momencie kiedy pierwszy raz przekroczyłam "próg" tego bloga, od razu wiedziałam, że zostanę tam na dłużej. Bardzo podoba mi się cały design, który jest prosty, czytelny i od razu zachęca czytelnika do przeczytania nie jednego wpisu. Dodatkowo, świetna tematyka bloga - pozytywne poradniki, tematy, przemyślenia na różne tematy.


Jest to blog o różnorodnej tematyce. Ewelina pisze trochę ze strefy DIY, kultury oraz na temat rozwoju osobistego. Bardzo lubię czytać jej przemyślenia na konkretne tematy. Zawsze trafia w sedno sprawy. Każdy wpis jest dopracowany oraz przemyślany. Uwielbiam jej recenzje książek, strefę Geeka oraz Kultury. Blog ten odwiedzam od niedawna, zaledwie trzy miesiące. Jednak cieszę się, że na niego natrafiłam i mogę zamieścić go w tegorocznym Share Week'u.


Blog pełen pasji. Ania pisze swoją własną powieść w kilkunastu częściach i zamieszcza na blogu ciąg dalszy historii. Dodatkowo inspiruje wieloma pomysłami - począwszy od pakowania prezentów, DIY, poprzez przepisy kulinarne. Zachęca do zatrzymania się i przemyślenia niektórych kwestii, na które w codziennym życiu nie zwracamy uwagi. Pokazuje świat z różnych perspektyw oraz dzieli się swoimi własnymi chwilami. Dla mnie prywanie jest to blog, w którym mogę odnaleźć wiele ciekawych, inspirujących tematów.

Polecam serdecznie! :)
P.S dodatkowo polecam bloga: Piękno jest proste, który jest obecnie w fazie raczkowania, jednak warto śledzić jego początki, ponieważ zapowiada się pozytywnie. Ostatnio miałam przyjemność uczestniczyć - jako fotograf w  ostatniej wiosennej sesji Natalii.

Pozdrawiam w ten pierwszy, słoneczny dzień wiosny :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz