3/29/2015

13 MINUT


Już powoli można wkroczyć w etap kurtek skórzanych. Płaszcze znalazły już swoje miejsce w szafie, oczekując na kolejną zimę (mam nadzieję, że w tym roku nie zawita za wcześnie). W tle możecie dostrzec ostatnie tchnienie śniegu. Tytuł "13 minut" nie jest przypadkowy. Dzisiejsza sesja ze strefy Fashion, była moją najktótszą dotychczas sesją zdjęciową. Dlaczego!? Ze względu na brak czasu oraz ciągłą zmianę pogody.. dodatkowo zapełniony grafik Eweliny. W końcu udało nam się zgrać na 13 minut w plenerze.


Dlaczego 13 minut? Fryzurę stworzyłyśmy w zaledwie 5 min, przymiarki 2 min, zdjęcia 6 min. Łącznie dało nam to tytuł wpisu = 13 minut. Niestety nie udało mi się zrobić 13 pozytywnych zdjęć w tak szybkim czasie. 


Styl klasyczny na każde wyjście. Szal dodaje nutkę elegancji, natomiast różowa szminka dodatkowego uroku. Niestety na początku słońce schowało się pod przykrywką chmur, które nie chciały rzucić nam kilku ciepłych promieni słońca. Kurtka: Orsay        Spodnie: Sinsay        Torebka: New Yorker        Botki: Pull&Bear        Okulary: C&A  Z racji tego, że bardzo lubię zdjęcia fashion oraz wszelką fotografię plenerową, mam nadzieję, że pogoda będzie dopisywała coraz częściej. Nie mogę sie już doczekać jasnych, kolorowych ubrań, które przyniosła nam wiosna wraz z mocą pozytywnej energii do działania :)

~Karolina~


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz