2/02/2015

with leather.


Witajcie,
Ewelina jest zwolenniczką stricte eleganckich outfitów, rzadko zdarza się jej ubierać skórzanne ciężkie kurtki.. Oczywiście nasza wspólna szafa jest skromna w ilości posiadanych płaszczy, bądź kurtek dlatego kończy nam się zimowa wizja i w zasadzie można powiedzieć, że jest to ostatni płaszcz z naszej ubogiej szafy. W związku z tym nie możemy doczekać się wiosennego ocieplenia klimatu! Który mam nadzieję, że już w marcu będzie choć trochę odczuwalny i zmieni naszą strefę Fashion w bardziej kolorową, żywą i ciekawszą. 
Dzisiejsza stylizacja to przede wszystkim połączenie płaszcza z elementem skórzannym.. który bądź co bądź przeważa w całości.

Jak to w okresie zimy bywa, większość zdjeć jest wykonywana w zimowej scenerii.. Ostatnio stwierdziłyśmy z Eweliną, że przy większej ilości ujęć jakie wykonujemy w przeciągu jednego dnia..będzie trzeba prezentować kombinezony, ponieważ ostatnia sesja dała nam trochą popalić i przemarzłyśmy dość mocno, łącznie z lustrzanką ^.^Według mnie świetnie wygląda połączenie skórzannego outfitu ze srebrnymi dodatkami oraz mocniejszym makijażem - w szczególności pomadką. Mam nadzieję, że dzisiejsza stylizacja przypadła Wam do gustu! 
Miłego, ciepłego tygodnia,
Dla studentów: samych zdanych egzaminów! :)


1 komentarz: