1/12/2015

Winter COLORS


Początek tygodnia zawsze bywa ciężki.. Ale nie dla wszystkich! Ostatnimi czasy początek tygodnia jest dla mnie początkiem nowych pomysłów, które staram się sumiennie realizować, wraz z upływem czasu. W dzisiejszym, bardzo któtkim poście, chciałam się z Wami podzielić moją pasją jaką jest fotografia. O zalążkach, fascynacjach, możliwościach fotografii można pisać wiele (temat rzeka). Jednak fotografia sama w sobie jest tworzona zazwyczaj w umyśle fotografa..
Zamieszczone przeze mnie zdjęcia..Nie są zdjeciami fotografa z kilkunastoletnim doświadczeniem! ;) Jest to zbiór, przefiltrowanych, własnych ujęć z ostatnich dni.. - prywatnych, amatorskich fotografii
Czasami warto oderwać sie od codziennych prac, wziąć do ręki aparat i iść przed siebie.. szukając czegoś inspirującego, zobaczyć naturalne piękno, przepiękny krajobraz, który nas otacza, wschód bądź zachód słońca, szczęśliwe momenty. Często kiedy patrzę, na świat z perspektywy zrobionych zdjęć, bądź tego co można dostrzec, będąc właśnie w tym, a nie innym miescu.. zawsze mówię sobie w myślach "Jak ten świat jest pięknie stworzony".

Osobiście nie mam wielkiego doświadczenia z fotografią. Do momentu, kiedy nie sprawiłam sobie mojej nowej lustrzanki Nikon.. w moich folderach ze zdjęciami, przewijały się jedynie portrety oraz owady ;) Od czasu, posiadania lustrzanki (czyli jakieś 5 miesięcy) staram się fotografować również krajobraz gór, otaczający mnie świat oraz konkretne wydarzenia. Oczywiście jestem fanką wszelkiego rodzaju portretów, które zajmują 80% moich zdjęć.Fotografia nie ma jakiś konkretnych wymogów jakie musi spełniać, aby zdjęcie było na prawdę niewiarygodnie wspaniałe. Czasami te niepozornie zwykłe ujęcia, które wykonujemy mogą okazać się lepsze, od tych, na które czekaliśmy kilka godzin, aby nacisnąć spust migawki ;) Warto mieć swoją własną wizję! 

C.

1 komentarz: