1/03/2015

Przystanek Kraków .?


Cześć, w tym nowym 2015 roku ;)
Zazwyczaj nowy rok, jest dla każdego z nas czasem zmian. Niektórzy, wpatrzeni w zegar, odliczali ostatnie sekundy starego roku i witali radośnie nowy. Inni, jak udało mi się zauważyć, nie ekscytowali się tak bardzo.. Ale każdy z nas może powiedzieć, że w jego życiu zakończył się pewien etap, a rozpoczął kolejny. Postanowienia, pomysły, inspiracje i optymizm. Nikt z nas nie chce powtarzać błędów minionego roku ;) 
Dzisiaj chciałam podzielić się z Wami, kilkoma zdjęciami z sylwestra i kilku dni spędzonych w Krakowie. Nie są one niestety jakieś idealne - z tego względu, że nie spodziewałam się, że czas, który na początku sobie wyznaczyłam (3-2 dni) przeciągnie się do tygodnia.. i jedyne zdjecia jakie udało mi sie zrobić to moim "kalkulatorem" :P z racji tego, że nie zabrałam ze sobą lustrzanki.  


Kraków nocą ;)

I oczywiście kilka moich nowych nabytków( kosmetycznych) do przetestowania.. mam nadzieję, że żaden mnie nie zawiedzie. Każdy z nich udało mi się upolować na szalejących przecenach poświątecznych


Pozdrawiam Was gorąco w ten zimowy, śnieżny dzień. Życząc Wam samych pozytywnych dni w Nowym Roku oraz aby rzeczywistość była piękniejsza niż marzenia. 
C.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz