1/29/2015

blue eyes.


Cześć,
Nauka fotografii!? W ostatnim miesiącu, ciężko było mi myśleć o czymś innym niż nauka, sesja oraz nadchodzące egzaminy. Brakuje mi czasu na moment oderwania się od codzienności - lustrzanka czeka na wyjście w teren bądź zrobienie kilku portretów. W chwilach naukowej przerwy szukam inspiracji oraz przeglądam pojedyńcze zdjęcia z karty mojego aparatu..
W pewnym momencie natknęłam się na styczniową sesję, którą udało mi się wykonać, sprawdzając możliwości lustrzanki Nikon. Prywatnie bardzo mi się spodobał, końcowy efekt zdjęć, także skusiłam się aby je tutaj wrzucić i podzielić się trochę mocniejszym, jaśniejszym odzwierciedleniem portretowo-styczniowej sesji.


Wszystko może wydawać się trochę przejaśnione.. z racji pomieszczenia w jakim były wykonywane zdjęcia.. przede wszystkim taka była idea pomysłu.. w którym chciałam zwrócić uwagę bardziej na oczy modelki (Ewelina jak zwykle, czuje się idealnie przed obiektywem, także zawsze mogę na nią liczyć! Mimo moich ciągłych pomysłów i męczarni w jej kierunku) :)Dzisiaj wyjątkowo któtki i mało zdjęciowy wpis... ale mam nadzieję, że już niebawem będzie ich więcej.

Spokojnego tygodnia! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz