12/16/2014

Black&White

Witajcie, ostatnio nastąpiło tutaj na blogu kilka nowych zmian. Pierwszą z nich jest lekka zmiana graficzna mojej strony, drugą- nazwa z evvkka.blogspot.com -> evvlin.blogspot.com.. dlaczego? Hmm, bloga założyłam już jakieś 2 lata temu i wcześniej nazwa była na szybko wymyślona, jednak na większości portalach jest używane Evvlin, dlatego razem stwierdziłyśmy, że od razu zmienimy całokształt. Natomiast trzecia, równie ważna zmiana to zmiana administratorki: z racji tego, że osoba będąca wcześniej na zdjęciach miała zdecydowanie za mało czasu, aby to wszystko ogarnąć, także na obecną chwilę, będę ją zastępowała w pisaniu i oczywiście dodawaniu zdjęć z różnych momentów, sesji oraz mojego własnego prywatnego DIY ;) (już niedługo zamieszczę trochę informacji o mnie)

Mam nadzieję, że nowości spodobają się Wam i będziecie częściej do nas zaglądać.

Dzisiaj taki lekki post jeszcze z listopadowych zdjęć, w połączniu z "biało-czarnym" klasykiem

Pozdrawiam,
C.

2 komentarze:

  1. Tylko, ze juz nie wiadomo czyj to blog - czy osoby ze zdjec czy osoby, ktora pisze sobie o ciasteczkach, fotografii itd. Blog powinien byc jednej osoby. Pozdro.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Osoba, która jest na zdjęciach jest tylko modelką, która pozuje do zdjęć. Na początku blog był prowadzony przez nią, ale w listopadzie zeszłego roku chciała zrezygnować. Dlatego (jako jej siostra) stwierdziłam, że poprowadzę bloga za nią.. z racji tego, że bardzo lubię pisać, a prowadzenie bloga sprawia mi przyjemność i zapewnia wolny czas jako dodatkowe zajęcie ;) A ona jest współautorką, która zapewnia rubrykę Fashion na zdjęciach.. ;) Wrrr zamieszane to jest, ale w najbliższym tygodniu powstanie podstrona ( O autorach ), także myślę, że wszystko bedzie bardziej jasne. Pozdrawiam

      Usuń